Hledáme svědky dopravní nehody

KLADENSKO – Pomozte nám objasnit střet autobusu městské hromadné dopravy s chodkyní. 

Kladenští kriminalisté se obrací s žádostí o pomoc na svědky dopravní nehody, k níž došlo v pondělí 13. prosince 2021, okolo 7. hodiny ranní, na křižovatce ulic Dukelských hrdinů, Huťská a Hajnova v Kladně, konkrétně na přechodu pro chodce, kde došlo ke střetu autobusu s chodkyní.

Podle dosavadního šetření jel řidič autobusu městské hromadné dopravy po silnici ulicí Dukelských hrdinů v Kladně, kde srazil 75letou chodkyni, která přecházela komunikaci po vyznačeném přechodu pro chodce v době, kdy nebylo v činnosti světelné signalizační zařízení (semafor).

Při střetu 75letá chodkyně utrpěla těžké zranění, s nímž byla vrtulníkem transportována do jedné z pražských nemocnic. Řidič a posádka autobusu vyvázli bez zranění.

V této souvislosti žádáme všechny svědky, kteří viděli průběh dopravní nehody, aby nám poskytli veškeré informace a tím nám pomohli objasnit celou nehodu. Poznatky nám můžete sdělit na telefonním čísle 974 873 329/339 nebo na e-mailu: kl.ook@pcr.cz. Využít můžete také bezplatnou linku 158.

Předem děkujeme!

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
10. ledna 2022