Pomozte zjistit střelce, který ohrožoval děti na hřišti

KLADENSKO – Svérázně řešil svůj problém zatím nezjištěný pachatel. Včera 13. srpna 2019 po osmé hodině večerní přijali policisté oznámení, že v Kladně v parku mezi ulicemi Leoše Janáčka a Václava Rabase, na veřejném prostranství, neznámý pachatel blíže nezjištěným zařízením, pravděpodobně vzduchovkou, nebo airsoftovou zbraní střílí na zde přítomné děti. Výtečník zasáhl tři chlapce ve věku čtrnáct a patnáct let, přičemž dvěma z nich způsobil povrchová zranění. V okolí se pohybovalo nejméně dalších pět děti, kteří nebyly zraněny.

Případ prošetřují policisté Obvodního oddělení Kladno – město jako přečin výtržnictví a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo výtržníka, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného střelce, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – město, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

 

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí P ČR Kladno
14. srpna 2019