Nehoda motorkáře

PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté hledají svědky v souvislosti s prověřováním okolností nehody se zraněním motocyklisty, které si měl způsobit při pádu na komunikaci z dosud neobjasněných příčin.

Ke zmiňované události došlo v pondělí 14. září přibližně patnáct minut po šesté hodině ranní v katastru obce Vrané nad Vltavou na silnici č. III/1043, kdy případem se zabývají policisté ze skupiny dopravních nehod.

Podle zjištěných skutečností z provedeného šetření na místě nehody předpokládají, že by se řidič motocyklu Yamaha XJR1300, jedoucí ve směru od Vraného nad Vltavou na osadu Jarov, mohl střetnout s dalším účastníkem silničního provozu, pravděpodobně s osobním vozidlem.

Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k samotnému průběhu nehody a pomohli tak objasnit nejasné okolnosti této dopravní kolize.

Rovněž by přivítali, pokud by jim řidiči, kteří tímto místem v inkriminovanou dobu projížděli, poskytli záznamy z kamerových záznamových zařízení instalovaných ve vozidlech. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 456974 882 459 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

por. Bc. Zdeněk Chalupa
komisař oddělení tisku a prevence
P ČR Praha venkov-JIH
30. září 2020