Hledáme další svědky dopravní nehody

PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté prověřují okolnosti dopravní nehody se zraněním ze začátku letošního září, při které došlo „na staré benešovské“ ke střetu osobního vozidla s dívkou na koloběžce. 

Ke zmiňované události došlo v neděli letošního 6. září kolem 13:30 hodin v katastru obce Sulice – Želivec na silnici č. II/603 v blízkosti prodejny obchodního řetězce.

Podle prvotního šetření se měla desetiletá dívka pohybovat na koloběžce po chodníku a následně přecházet nebo přejíždět silnici v místě přechodu pro chodce ke zmiňovanému obchodu. V tomto místě se pak střetla s osobním vozidlem značky Renault jedoucím ve směru na Jesenici. Dívka utrpěla zranění, se kterými byla transportována do nemocnice k ošetření.

Dopravní policisté nyní prověřují všechny okolnosti této dopravní události. Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné další svědky této dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k samotnému průběhu nehody a pomohli tak objasnit nejasné okolnosti této dopravní kolize. Rovněž by přivítali, pokud by jim řidiči, kteří tímto místem v inkriminovanou dobu projížděli, poskytli záznamy z kamerových záznamových zařízení instalovaných ve vozidlech. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 456, 974 882 459 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
komisař oddělení tisku a prevence
PČR Praha venkov-JIH
16. září 2020