Policisté a další partneři předají šek handicapovanému chlapci

KRAJ – Pozvánka do Muzea PČR na slavnostní předání finančních prostředků handicapovanému chlapci v rámci ojedinělého projektu „Přes bariéry s policií“ a předání medailí nejlepším policistům a policistkám v anketě „Policista roku“.

Vážení novináři,

zveme vás do Muzea PČR, kde se v pátek, 14. června 2019, uskuteční slavnostní předání finančních prostředků handicapovanému Patrikovi v rámci projektu „Přes bariéry s policií“který je realizován pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje a na kterém spolupracuje Krajské ředitelství policie Středočeského kraje s Nadací Charty 77 – Kontro bariéry, Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR a spolkem Bezpečná společnost z.s. (bližší informace ke sportovně charitativní i k chlapci, na něhož se finanční prostředky vybíraly, naleznete na: https://www.bezpecnaspolecnost.cz/pres-bariery).

Kromě předání finančních prostředků, které handicapovanému chlapci dopomohou ke zlepšení a zkvalitnění jeho dosavadního života, budou v další části slavnostní akce předány medaile policistům a policistkám Krajského ředitelství policie Středočeského kraje v rámci ankety „Policista roku“, a to v kategoriích „Sportovec roku“ a „Tým roku“.

Slavnostního předání šeku a vyhlášení nejlepších policistů se za Krajské ředitelství policie Středočeského kraje zúčastní:
– brig. gen. JUDr. Václav Kučera PhD., MBA – ředitel
– plk. Ing. Bc. Jan Tulach – NŘ pro vnější službu
– plk. Ing. Jan Krejčí – NŘ pro SKPP
– Ing. Petr Dostál – NŘ pro ekonomiku

významní partneři projektu, kterými jsou Středočeský kraj, ZP MV ČR, Konto Bariéry, HOP Aréna, a další.

Akce se uskuteční:
v Muzeu Policie ČR, Ke Karlovu 1, Praha 2, v pátek 14. června, od 10.00 hodin.

Budeme rádi, když se vaším prostřednictvím veřejnost dozví o významných projektech Policie ČR a dalších subjektů ve Středních Čechách, které pomáhají dobré věci a přispívají ke zkvalitnění života těch, kteří to nemají příliš snadné.

Svou případnou účast potvrďte nejpozději do 13. 6. 2019 na e-mail: vlasta.suchankova@pcr.cz, příp. tel.: +420 724 189 071.

11. června 2019
mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
vedoucí oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje